Casa Para Temporada
Az akár 8 vendég fogadására alkalmas Casa Para Temporada Aparecida kényelmes elhelyezkedést kínál körülbelül egy 25 perces sétára olyan sportlátványosságoktól, mint a Pendiao Stadion.
A Kennedy tér csupán 1 km-re, a Catedral Santo Antônio pedig 3 km-re található az 1 fürdőszobás villától.
Az Aparecida városi nyaraló magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval.
A Casa Para Temporada biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, amely mosogatógépet, hűtőt és konyhai edényeket foglal magába. A dél-amerikai specialitásokat kínáló Restaurante D’Ágape egy 14 perces sétára van.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szoba felszereltsége
- Minibár
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Para Temporada biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Para Temporada Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Para Temporada?
A Casa Para Temporada kapacitása 8 főig terjed. - ❓
A Casa Para Temporada konyhával berendezett?
A Casa Para Temporada felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?
Aparecida nevezetességei közé tartozik az Aparecidai Miasszonyunk Nemzeti Kegyhelye székesegyház és a Kennedy tér, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Catedral Santo Antônio (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.